Keystone logo

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Соціальні науки Країнознавство Африканістика 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Африканістика
Сфери навчання
  • Соціальні науки (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Соціальні науки Країнознавство Африканістика

Кандидат медичних наук, або доктора філософії, є вчений ступінь дослідження, як правило, переслідували майстер 'и ступеня. Кандидат може знадобитися до чотирьох років, щоб закінчити. Характеризується інтенсивних теоретичних досліджень, що ведуть до докторської дисертації, кандидат може бути в будь-якому з безлічі різних предметів.

&nbsp

Деякі студенти Цікаво, "Що таке доктор африканських досліджень? " Відповідь включає університет з програмою, яка постачає чудові напрямні викладачів, які консультують докторську студента. Ці студенти вивчають хід дослідження і цілеспрямованої запит, пов'язаний з темою пропонованої дисертації. Університет вимагає від компетентності на різних мовах і сильну заяву мети в перспективній доктора африканських досліджень. Часто це робиться в поєднанні з партнерськими африканських установ, де студент проводить дослідження вчить.

&nbsp

Переваги доктора філософії в африканських досліджень включають в себе грунтовну в теоретичною та методологічною розуміння, а також функціональне додаток соціальних, економічних і політичних питань дійшли до нас на континенті. Студент переслідує знання в службі практичного досягнення, як правило, зосередивши увагу на області, країни або іншими геофізичними чи політичної кордоні.

&nbsp

Вартість заробити докторську ступінь в африканських досліджень може сильно варіюватися залежно від країни та міста університету та інших індивідуальних чинників. Перегляньте пропозиції в лістингу програми і дізнатися більше про витрати очікуваних.

&nbsp

Види кар'єри, які можна очікувати з Кандидат в африканських досліджень може включати в себе можливості з державними установами та неурядовими організаціями, проведення досліджень і допомогу в регіоні. Є також робочі місця в рамках комерційних або громадських підприємств, які мають місце в досліджуваному районі.Кандидат в африканських досліджень є просунутий курс навчання з викладання та наукових досліджень як невід'ємну частину роботи.

&nbsp

Для застосування до кандидат програми африканських досліджень в Інтернеті, просто посилатись на лістинг програми. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.