Keystone logo

26 Доктор філософії (PhD) Програми в Науки про життя Наука про життя 2024

Фільтри

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Науки про життя
 • Наука про життя
Сфери навчання
 • Науки про життя (26)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Доктор філософії (PhD) Програми в Науки про життя Наука про життя

  Досягнення доктора філософії (PhD) надає студентам найвищий рівень освіти та засоби спеціалізації в конкретній галузі. Цей ступінь вимагає широкого вивчення та презентації нових знахідок на певний предмет, що дозволяє студенту бути визнаним експертом у своїй галузі.

  Що таке кандидат біологічних наук? Кандидат біологічних наук забезпечує студентів з навичками в лабораторних дослідженнях та практичному застосуванні методологій. Завдяки цій мірі студенти можуть брати участь у лекціях, семінарах та лабораторних заходах, щоб отримати повне уявлення про клітинні та молекулярні біології, агробіоцені та фізиці. Студенти можуть вибрати спеціалізацію у різних галузях, включаючи біоінженерію, клітинну і молекулярну біологію, рослинництво та садівництво та інші. Маючи широкий спектр інтересів, учні можуть підібрати порадника для належного керівництва.

  Кандидат біологічних наук представляє унікальну можливість у робочій силі. Індивіди є професійними дослідниками до кінця своїх ступенів, здатні чітко та ефективно спілкуватися з їх точкою, а також сильні аналітичні навички та око для деталей.

  Отримання ступеня кандидата біологічних наук зазвичай триває три роки, а вартість залежить від школи до школи. Важливо переконатися, що це правильна програма, вивчаючи як школу, так і запропоновану програму.

  Існує багато можливостей для особи з доктором біологічних наук. Існує, звичайно, шлях академічних наук і стати професором. Або є варіанти, щоб стати дослідником з біологічної науки, харчової промисловості або технологічної компанії. Є також можливості для фахівців даних та технічних фахівців у галузі науки. З комунікативними навичками, отриманими в рамках програми, також можна потрапити до журналістики чи видавництва, особливо наукових або медичних компаній. Це ступінь відкриває багато можливостей для потенційної кар'єри.

  Університети по всьому світу пропонують кандидат біологічних наук, але якщо ви віддаєте перевагу більш гнучкий графік, подумайте про курс навчання в Інтернеті з різних навчальних закладів. Щоб підняти ваше навчання в галузі освіти, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.