Keystone logo

5 Доктор філософії (PhD) Програми в Науки про життя Біоінформатика 2024

Фільтри

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Науки про життя
 • Біоінформатика
Сфери навчання
 • Науки про життя (5)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Доктор філософії (PhD) Програми в Науки про життя Біоінформатика

  Доктор наук є найвищим рівнем академічних досягнень у більшості галузей. Перш ніж вам дозволено зареєструватися в одній із цих програм, вам спочатку потрібно виконати програми ступеня нижчого рівня; в більшості випадків вони включають ступінь бакалавра та магістра.

  Що таке кандидат біоінформатики? Це поле підтримує біологію, зосереджуючись на інформаційній стороні речей. Студенти дізнаються про те, як створювати інформаційні системи та програмні засоби, які організують та аналізують біологічну інформацію та дані. Студенти у цій галузі дізнаються про комп'ютерні науки, інформаційні технології та біологію, а також реальні програми всіх цих областей. Майте на увазі, що кандидати на програми біоінформатики повинні вже мати твердий уявлення про програмування та комп'ютерну науку.

  Випускники докторських програм користуються розвитком навичок, які відкривають нові можливості для кар'єрного зростання та підвищення зарплати. Для галузі біоінформатики ці навички включають програмування, аналіз та критичне мислення для інтерпретації даних, а також розуміння біології та навколишнього середовища у світі.

  Вартість зарахування в аспірантуру залежить від багатьох факторів. Перед тим, як зареєструватися, варто розібратися, як ваша конкретна ситуація вплине на плату та навчання в програмі біоінформатики. Ви повинні пам'ятати про вашу школу, програму, країну та тривалість навчання.

  Якщо ви присвячуєте себе біоінформатіці, ви, ймовірно, продовжуєте кар'єру в якості спеціаліста з біоінформатики. Це позиція, яка відповідає за розробку та впровадження комп'ютерних систем біоінформатики та інтерпретацію даних. Наявні інші позиції, які більше покладаються на біологію чи інформаційні технології, а не на баланс обох. Вони можуть включати біолога або спеціаліста з інформаційних технологій.

  Щоб продовжити навчання в галузі біоінформатики та досягти максимально можливої ​​мети, знайдіть програму, яка відповідає вашим потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.