Keystone logo

33 Доктор філософії (PhD) Програми в Педагогіка Викладання 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Педагогіка
  • Викладання
Сфери навчання
  • Педагогіка (33)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Педагогіка Викладання

Отримання ступеня доктора філософії - це шанс досягти значного успіху під час вивчення та вивчення нових тем та проведення досліджень. Заробіток докторантури задовольняє особисті потреби в знаннях, а також відкриває можливості кар'єрного росту. Доктор філософії є ​​вищою академічною грамотою університетів.

Що таке кандидат у викладанні? Цей ступінь пропонується тим, хто захоплений освітою та впливає на інших, допомагаючи їм навчатися. Студенти у програмі навчаються в дослідницькій та педагогічній психології та застосовують їх у різних навчальних середовищах. Вони також можуть вивчати фундації освіти, когнітивний і соціальний розвиток, навчальний дизайн, навчання та теорію мотивації, управління класами, доставку навчальних програм та оцінку. Інші можливі курсові роботи включають соціальну справедливість, інтеграцію, різноманітність, методи сучасного мистецтва та наукових досліджень та навчання протягом усього життя.

Студенти, які навчаються в програмі доктора філософії, можуть стати досвідченими методами дослідження та отримати практичний досвід у викладанні. Вони також можуть розвивати сильні усні та письмові комунікативні навички, що мають відношення до будь-якої роботи.

Вартість докторантури в навчальному закладі відрізняється залежно від шкіл та їх розташування. Тривалість курсу може тривати від трьох до п'яти років. Потенційні студенти повинні вивчати бажані їм установи достроково.

Люди, які заробляють кандидатську освіту, найчастіше мають кар'єру як педагоги, консультанти, дослідники, розробники людських ресурсів, або фахівці з лінгвістики. Вони також стають радниками, адвокатами, технологами або письменниками, які займаються освітньою політикою, звичайно, навчальні програми та навчальні матеріали. Власники дисциплін також мають багато можливостей лідерства у навчальних закладах, від керівника шкільного округу до коледжу або адміністратора університету.

Докторські програми в навчанні доступні в установах у всьому світі. Інтернет-курси є можливістю для студентів будь-де з доступом до Інтернету, а також пропонують розклад гнучкості та зручності. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.