Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 15 Доктор філософії (PhD) Програми в Гуманітарні науки 2023

15 Доктор філософії (PhD) Програми в Гуманітарні науки 2023

Огляд

Після закінчення ступеня нижчого рівня, можна зарахувати до програми PhD. Це широко вважається найвищим рівнем академічних досягнень для більшості полів. Після отримання доктора філософії, ви часто можете ввійти у вашу кар'єру з найбільшими перевагами і заробити найвищу зарплату.

Що таке кандидат гуманітарних наук? Це дуже різноманітна область навчання, яка включає в себе багато різних дисциплін. Дослідження, швидше за все, включатиме методи навчання, мистецтво, методи дослідження, мову та лінгвістику. Коли ви зараховуєтеся до гуманітарної програми, у багатьох областях часто існує багато різних курсів, хоча більше спеціалізованих курсів можна отримати, якщо ви точно знаєте, як ви хочете застосувати свій кандидат. Дуже добре подумати про те, яку кар'єру ви хочете займатися.

Навички, розроблені в гуманітарному курсі, є одними з найвагоміших переваг. Як гуманітарний студент, ви можете навчитися відмінним науковим здібностям, організації, розумінню мистецтва та сильними аналітичними навичками. Ці здібності можуть відкрити нові можливості для кар'єри або збільшити вашу зарплату.

Вартість заробітку кандидата змінюється залежно від багатьох факторів. Важливо, щоб ви зрозуміли ці аспекти та як вони впливають на навчання, перш ніж зареєструватися. Все, що стосується вашої школи та програми до країни, в якій ви навчаєтесь, може вплинути на вартість програми доктора філософії.

Є величезна кількість кар'єри, які є можливими після вивчення гуманітарних наук, тому що це таке різноманітне поле. Деякі з найбільш поширених позицій - вчитель та лінгвіст. Можна також стати письменником або іншим видом художника. Багато гуманітарних студентів стають істориками чи дослідниками. Нарешті, інші можливі кар'єри включають радника або менеджер зі зв'язків з громадськістю.

Щоб почати свою освіту, знайдіть потрібну вам ступінь. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Гуманітарні науки
  • Гуманітарні науки
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання