Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 17 Доктор філософії (PhD) Програми в Енергія 2023

17 Доктор філософії (PhD) Програми в Енергія 2023

Огляд

Доктор філософії, або доктор філософії, є вищою академічною ступенем, яку студенти можуть отримати в широкому діапазоні академічних областей. Це допомагає учням отримати наукові навички та стати визнаними експертами у своїх конкретних галузях.

Що таке кандидат в галузі енергетичних досліджень? Програма спрямована на дослідження та глибоке розуміння енергетичних систем, зміни клімату та виробництва, розподілу та постачання енергії. Деякі напрями досліджень включають відновлювану енергію, енергетичні інвестиції та фінанси, політику, розвиток, технології з низьким рівнем викидів, законодавство, наука про клімат, а також стратегії та інновації у сфері управління вуглецем. Інші курси включають технології виробництва енергії з низьким вмістом вуглецю, підприємництво, управління та енергоефективність та транспорт.

Студенти, які закінчують програму доктора філософії, можуть досягти здатності застосувати знання та методи дослідження для вирішення проблем в області та поза ним. Вони також можуть отримати письмові навички, необхідні для публікаційної роботи, та лідерські здібності, необхідні для просування досліджень та розробок.

Загальна вартість докторанта з енергетичних досліджень залежить від вибраної школи, країни, в якій вона заснована, і де проживає студент. Тривалість курсу триває від трьох до п'яти років. Перспективним студентам слід замовити інформацію з потенційних шкіл для отримання додаткової інформації про навчання.

Ті, хто заробляє кандидат в галузі енергетичних досліджень, можуть мати кар'єру в галузі енергетики як у державному, так і в приватному секторах. Радники допомагають аналізувати та формулювати енергетичну політику. Дослідники розвивають поновлювані джерела енергії та енергоефективні технології. Інші можливості для кар'єри - менеджер або директор з енергопостачання, екологічний аналітик, хімік, інженер, екологічний фахівець, геолог або регуляторний аналітик. Робота може включати підвищення ефективності використання енергії в існуючих мережах або впровадження інновацій у альтернативній енергії.

Докторські програми в галузі енергетичних досліджень доступні в університетах у всьому світі, як в Інтернеті, так і особисто. Якщо ви зацікавлені в досягненні цього ступеня, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Енергетичні дослідження
  • Енергія
Сфери навчання
  • Енергетичні дослідження (17)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання