Keystone logo

13 Доктор філософії (PhD) Програми в Природничі науки Космічні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Природничі науки
  • Космічні науки
Сфери навчання
  • Природничі науки (13)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Природничі науки Космічні науки

Найбільш передові вчений ступінь можна отримати є кандидат або ступеня доктора. У цьому навчальному відмінність може призвести до відмітним кар'єрні можливості, спеціалізованих варіантів кар'єри, і можливість більш високого заробітку потенціалу по вашому житті.

Що є кандидат в просторових наук? Це вчений ступінь часто охоплює такі теми, як економічна географія, географічної інформаційної науки, демографії, транспортних систем, і міського планування, і можуть бути отримані протягом приблизно чотирьох до шести років повного шкільного умови студенти вже отримав ступінь їх бакалавра і магістра у відповідній галузі. Студенти в цій програмі, як правило, вивчити шляхи вдосконалення землекористування, як оптимізувати бізнес-місця і використання природних ресурсів, і, як міста і суспільства можуть краще зрозуміти взаємозв'язок між місцем і простору для того, щоб створити більш здоровою і згуртовані громади.

Переваги заробляти ступінь доктора філософії в просторових наук численні.Студенти можуть поліпшити їх збору та навички аналізу, а також їх розуміння глобальних проблем, таких як зміна клімату і вимоги до природних ресурсів, як вони працюють, щоб заробити їх ступінь.

Заробіток докторський ступінь у просторових наук може коштувати по-різному для кожного студента залежно від їх індивідуальних школи і програми. Зацікавлені особи рекомендується звернутися безпосередньо їх передбачувану школу, щоб отримати поточну інформацію про вартість заробляти їх ступінь доктора.

Особи, які закінчили з к.т.н. в Spatial наук можуть знайти роботу в якості картографів, вивчення та створення карт, а землемірів, і, як гідрографічних геодезистів. Особи з доктора наук в просторових може також вибрати, щоб повернутися в світ наукових кіл і приєднатися до академічної факультет в коледжі чи університеті, в той час як інші випускники можуть вибрати для роботи в якості незалежних консультантів для компаній або державних установ.

Ви можете почати роботу на вашому вченим ступенем сьогодні. Почати свій власний індивідуальний кандидат Програма, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.