Keystone logo

38 Доктор філософії (PhD) Програми в Соціальні науки Культурологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Соціальні науки
  • Культурологія
Сфери навчання
  • Соціальні науки (38)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Соціальні науки Культурологія

Доктор філософії, або доктор філософії, є вчена ступінь, яка вимагає роки навчання, посвяти і важкої роботи, щоб заробити. З їх великими знаннями і розширення досвіду, люди, які отримують докторський ступінь часто вважаються експертами в своїй області.

Що таке кандидат культурології? Ця програма надає студентам освіту поглибленого щодо вивчення та аналізу світових культур. Завершення докторського ступеня в галузі культурології може зажадати вивчення художніх і літературних традицій культури, а також впливу торгівлі, ЗМІ, націоналізму, імміграції, освіти та рас в самобутності культури. Можливі теми курсу можуть включати підлогу і сексуальність, практики в галузі прав людини, політичні ландшафти, імміграцію та національність, мілітаризацію і конфлікти, а також подорожі та туризм. Аспіранти часто вважають за краще зосередитися на конкретній області, наприклад, дослідження в області прав людини або феміністських теорій.

Нарахування ступінь доктора культурології дозволяє студентам зосередитися на їх навчання в конкретній області, що їх цікавить, що може бути дуже корисним. Проводячи передова освіта може також допомогти випускникам знайти кар'єри, які платять добре, і підвищені професійні та особисті можливості.

Вартість, щоб заробити ступінь доктора філософії може варіюватися від одного студента до іншого і може залежати від цілого ряду чинників. Зацікавлені студенти повинні говорити безпосередньо з потенційними школами і попросити актуальну інформацію про ставки за навчання та інших можливих зборів.

Випускники з доктором філософії в культурології є багато варіантів кар'єри, доступних для них в секторах освіти, наукових досліджень, управління, консультування, розробки політики, соціальних послуг і некомерційної сфері. Студенти можуть вибрати для роботи в якості професора, навчаючи культурологію або зосередили своє вчення про конкретну культуру, таких як дослідження західної культури або афро-американських дослідження.Студенти також можуть вибрати для роботи в якості аутріч координатора спільноти, культурного, соціального дослідника адвоката, директора музею і адміністратора або виконавчого директора НВО.

Завершення докторського ступеня в галузі культурології може бути довічною метою, але вона починається з одного кроком. Для того, щоб зробити перший крок, пошук нижче вашої програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.