Keystone logo

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Виконавські види мистецтва Кінематографія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Виконавські види мистецтва
  • Кінематографія
Сфери навчання
  • Виконавські види мистецтва (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Виконавські види мистецтва Кінематографія

Отримуючи докторський ступінь, особи мають унікальну можливість розвивати більш навички і знання в одній області академічної концентрації. З належною знанням і добре розвинені навички, випускники, які заробляють докторський ступінь є величезна кількість можливостей перед ними.

Що є кандидат Фільм? У цьому дворічної програми, студенти вчаться, щоб думати про те, як кіно і руху картинки вплинули на повсякденне життя і культуру. Студенти вчаться, хоча руки-на практиці, по відвідують семінари та професійних семінарів розвитку, прислухаючись до запрошених ораторів, і, вивчаючи теорії кіно. Студенти вивчають історію і критику, що беруть участь в кіно і вивчити, як впливає фільми культурним досвідом і впливом історії по всьому світу.

Прийом доктора в кіно може бути корисним для випускників, як вони розширюють свій світогляд через призму камери і навчитися застосовувати те, що вони вивчили під керівництвом досвідчених інструкторів.

Вартість заробляти докторський ступінь в кіно можуть мінятися для кожного студента і його конкретній програмі. Особи, які зацікавлені в отриманні цієї наукового ступеня необхідно зв'язатися будь-які потенційні школи безпосередньо для того, щоб отримати останню актуальну інформацію про вартість їхніх докторський ступінь.

Студенти, які закінчують зі ступенем доктора наук Фільм часто багато можливостей зайнятості доступні для них. Деякі випускники обирають приєднатися до факультет школи, коледжу або університету, і вчити небудь фільм або фільм дослідження. Інші випускники можуть вибрати для роботи на кінокомпаній, музеїв, історичних або агентств і допомогти в архів і вивчити відеокадрів. Інші вибирають, щоб почати свій власний кінокомпаній і розвивати свої власні фільми.

Ви повинні вже отримав ступінь бакалавра і магістра, з тим щоб почати свою програму доктора. Якщо ви зацікавлені в просуванні вашого освіти і заробляти на ступінь доктора філософії Фільм, ви можете почати прямо зараз. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.