Keystone logo

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Гуманітарні науки Література Літературознавство 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Гуманітарні науки
  • Література
  • Літературознавство
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Гуманітарні науки Література Літературознавство

Доктор філософії або доктор філософії - це просунутий ступінь післядипломної освіти, який зазвичай триває принаймні три роки навчання. Кандидати кандидати повинні, як правило, представляти дисертацію або дисертацію на основі своїх власних досліджень, щоб закінчити навчання.

Що таке кандидат у студії композиції? Кандидат наук зі складання є програмою на англійському факультеті в області риторики та композиції. Курсова робота включає такі теми, як історія композицій та теорія, а також додатки до написання, співпраці та редагування. Багато програм включають в себе як теоретичні, так і практичні знання в галузі досліджень та написання інструкцій. Програми можуть підкреслювати використання письмової літератури як інструменту для навчання та досягнення конкретних цілей і способів проектування, проведення та публічних досліджень.

Випускники з доктором наук у складі досліджень будуть мати різні навички, корисні в реальному світі, включаючи можливість спільної роботи для вирішення проблем. Додаткові навички, такі як оцінка та сильні навички письма, будуть служити випускникам у широкому спектрі кар'єри.

Вартість докторських програм може широко варіювати. Місце, формат і тривалість навчання можуть все це сприяти загальній вартості. Очікувані студенти повинні враховувати власні фінанси та дослідницькі витрати на програми, щоб забезпечити їх відповідність.

Доктор наук в композиційних матеріалах надає різноманітні кар'єри в багатьох галузях. На додаток до викладацького складу та риторики на рівні коледжу, курсові роботи також готують випускників для неакадемічних кар'єрів. Випускники часто добре підходять для дослідження посад та адміністрування програм з грамотності. Передані навички також можуть зробити випускника добре пристосованим для позицій, як менеджер програм або координатор послуг студента.

Програми для отримання докторанта доступні в усьому світі як в Інтернеті, так і в особистому форматі. Залежно від розкладу студента, деякі програми також доступні неповний робочий день. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.