Keystone logo

9 Доктор філософії (PhD) Програми в Інженерні дослідження Машинобудування Мехатроніка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Інженерні дослідження
  • Машинобудування
  • Мехатроніка
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (9)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Інженерні дослідження Машинобудування Мехатроніка

Студенти, які займаються доктором філософії (PhD), часто зацікавлені в академічних знаннях та дослідженнях. Докторський ступінь часто слідує після закінчення ступеня магістра, але не всі програми вимагають його.

Що таке кандидат у механічній техніці? Студенти беруть участь у курсових роботах, пов'язаних з термічними рідинами, сучасними матеріалами, точністю виробництва, електромеханічною інтеграцією та ін. Всі програми вимагають завершення та проходження вимоги до дисертації. Студенти також можуть бути зобов'язані працювати з тестом штучного інтелекту, медичного обладнання, промислових систем тощо. Окрім письмової роботи, випускники працюватимуть у лабораторіях та використовувати прикладні приклади для подальшого розвитку їх знань, навичок та тренінгів. Деякі програми також вимагають від науковців публікації статей у наукових журналах під час їх перебування на посаді. Програми пропонуються на денній і заочній основі з навчанням в університеті, тривалість якої залежить від статусу зарахування.

Навчання, як розробляти продукти, може розширити можливості для працевлаштування аспірантів і потенційно допомогти винайти оригінальні продукти. Загальні знання з питань інженерних та управлінських навичок проектування навчають студентів займатися особистими проектами поза роботою.

Вартість докторських програм варіюється залежно від статусу організації та зарахування. Проведення жорстких фінансових досліджень дасть найкращу програму для окремих студентів.

Кандидат наук в "Мехатроніці" забезпечує випускників до роботи у наукових установах або наукових установах. Студенти також займаються виробництвом, хімічною обробкою, аерокосмічною промисловістю, проектуванням автоматизації та управління, охорони здоров'я та зв'язку. Випускники стали інженерами системи управління, консультантами, інженерами з обробки даних, винахідниками, розробниками продуктів, електромеханічними техніками тощо. Загальні знання в галузі інжинірингу набули праці на користь студентів у аспірантурі.

Більшість програм потребують відвідування кампусу в повному обсязі, але варіанти доступні в різних країнах. Продовжуйте свою ступінь, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.