Keystone logo

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Біомедичні дослідження Молекулярна біологія 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Охорона здоров'я
  • Біомедичні дослідження
  • Молекулярна біологія
Сфери навчання
  • Охорона здоров'я (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Охорона здоров'я Біомедичні дослідження Молекулярна біологія

Отримання доктора філософії (PhD), як правило, є найвищим рівнем освіти, який студенти можуть досягти, і це демонструє їх абсолютну відданість предмету або області. Це остання стадія після отримання ступеня магістра і відкриває багато нових дверей в кар'єрі людини.

Що таке кандидат молекулярної біології? Цей ступінь пропонує навчання з інструментальними та методологічними навичками для проведення досліджень у клітинному та молекулярному біологічному дослідженні. Студентська освіта отримується від участі в науково-дослідних семінарах, спеціалізованих курсах, лекціях, підручках та лабораторних ротаціях. Студенти можуть вибрати спеціалізацію з широкого кола питань, включаючи клітинну біологію, молекулярну біологію, генетику, мікробіологію, біохімію, біомедицину та фізіологію рослин.

Студенти, які працюють над доктором молекулярної біології, можуть мати практичну лабораторну практику, а також дослідницькі навички, необхідні для професійної роботи в цій галузі. Студенти також можуть бути спроможними досягти вищих посад в робочій силі через високий ступінь.

Вартість доктора філософії в галузі молекулярної біології буде варіюватися в залежності від установи та тривалості курсу. Як правило, докторантура займає від трьох до п'яти років, щоб завершити. Для студентів цілком важливо ретельно досліджувати програму, яку вони зацікавили, і переконатися, що вона відповідає їх цілям.

Існує кілька варіантів кар'єри, доступних для когось з доктором молекулярної біології. Особи, що мають цей ступінь, часто опиняються в пошуках як техніків-лаборантів, вчених, так і молекулярних і клітинних біологів. Інші варіанти, які не входять в лабораторну установку, включають викладання студентів університету як професора або становлення науково-дослідного фахівця. Маючи навички у визначеному дослідженні та практичному застосуванні наукових методів, існує постійно зростаючий попит для людей з таким ступенем.

Кандидати в програмах "Молекулярна біологія" доступні у всьому світі через різноманітні університети. Для більш гнучкого та зручного навчального досвіду існують програми дистанційного навчання. Щоб дізнатись свої варіанти, знайдіть свою програму нижче і зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи, який ви обрали, заповнивши бланк заявки.