Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Доктор філософії (PhD) Програми в Міжнародні відносини 2023

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Міжнародні відносини 2023

Огляд

Кандидат міжнародних відносин програми міждисциплінарних і підкреслюють різноманітність, інтелектуальної чесності та критичного аналізу. Кандидат міжнародних відносин програм підготовки кандидатів на кар'єру в якості викладачів і дослідників в університетах і науково-дослідних інститутів, а також посади в уряді, приватному і державному секторі.

Кандидат міжнародних відносин програм, як правило, на основі поєднання курсових робіт і досліджень, присвячених теорії, а також необхідності проведення етичної кількісних і якісних досліджень. Кандидати будуть вивчати теми міжнаціонального спілкування, міжнародного розвитку, економічної політики, миру і врегулювання конфліктів, глобальної політики і глобальної екологічної політики. Кандидат міжнародних відносин градусів вимагають дисертації на основі досліджень, які кандидати повинні бути захищені перед групою експертів.

Щоб знайти кандидата міжнародних відносин ступеня, що ідеально підходить для ваших потреб та інтересів, подивіться через нижче варіантів для програм, пропонованих по всьому світу!

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Соціальні науки
  • Міжнародні відносини
  • Міжнародні відносини
Сфери навчання
  • Соціальні науки (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання