Keystone logo

5 Доктор філософії (PhD) Програми в Архітектурні дослідження Міське та регіональне планування 2024

Фільтри

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Архітектурні дослідження
 • Міське та регіональне планування
Сфери навчання
 • Архітектурні дослідження (5)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Доктор філософії (PhD) Програми в Архітектурні дослідження Міське та регіональне планування

  Кандидат є докторантом, який нагороджений університетом. Також відомий як доктор філософії, він часто вимагає жорстких, передових досліджень в одній темі, а потім завершується дисертацією. Випускники з кандидатом наук відомі як "лікарі" у своїй галузі.

  Що таке кандидат у міському та регіональному плануванні? Докторська ступінь, орієнтована на міське і регіональне планування, допомагає студентам розвинути здатність розуміти використання земель, охорону навколишнього середовища та суспільне благополуччя, приділяючи особливу увагу правам на воду, повітря та природні ресурси. Студенти часто можуть вибрати такі класи, як аналіз дизайну, містобудування та дизайн міста. Вони також можуть знайти такі курси, як переговори, регіональне зростання та розвиток сільської місцевості.

  Під час роботи над докторантом у міському і регіональному плануванні студенти часто розвивають навички, які допомагають їм просунутися у своїй кар'єрі. Вони можуть включати організацію, планування та управління. Вони також можуть розширити свою здатність спілкуватися, вести переговори та посередників.

  Витрати на навчання в державному та приватному університетах часто залежать від місця, спеціалізації класів та інструктора. Тому майбутні студенти можуть розглянути питання про звернення до шкіл, яким вони хотіли б бути присутніми, і запитати інформацію про витрати, пов'язані з отриманням доктора філософії в галузі міського та регіонального планування.

  Випускники з докторантом у міському та регіональному плануванні зазвичай створюють стратегії щодо використання землі та побудови спільнот. Вони також можуть вирішити спеціалізуватися на історичному збереженні, оскільки вони створюють плани для збереження історичних будівель, фортець та маяків. Кар'єру можна часто визнати дизайнерами транспорту, будівельними інспекторами та менеджерами землекористування. Випускники, які хочуть зосередити увагу на навколишньому середовищі, можуть шукати роботи як екологічні менеджери, консультанти з питань стабільності та консультанти з управління прибережними сферами. Уряди можуть також залучати випускників, щоб допомогти дизайнерським паркам та розробляти плани захисту природних ресурсів.

  Докторські програми в міському і регіональному плануванні можна знайти в університетах по всьому світу. Щоб знайти розклад, який відповідає вашим потребам, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.