Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Доктор філософії (PhD) Програми в Оперативний менеджмент 2023

1 Доктор філософії (PhD) Програми в Оперативний менеджмент 2023

Огляд

Більшість областей навчання закінчуються доктором наук. Цей рівень освітніх досягнень є найвищим можливим і має найбільшу кількість кар'єри, відкритих для випускників. Потрібно заповнити певні програми ступеня до вступу в докторську програму.

Що таке кандидат в операційному менеджменті? Операційне управління - це область навчання, яка зосереджується на всіх аспектах, необхідних для ведення бізнесу. Це включає продаж та маркетинг, управління персоналом, підтримку нерухомості та багато іншого. Студенти такого роду програми зазвичай приймають заняття, які готують їх до заснування власного бізнесу як підприємця або працюють як основні менеджери в існуючому бізнесі.

Є багато навичок, які люди розвивають при вивченні оперативного управління. Студенти мають тенденцію розвивати навички лідерства, розуміння бізнесу та професійні здібності. Ці навички можуть бути надзвичайно корисними та часто допомагають випускникам отримувати вищу зарплату.

Вартість зарахування в аспірантуру в оперативне управління дуже незначна. Тому настільки важливим є проведення досліджень заздалегідь. Багато факторів впливає на плату та навчання, включаючи вибрану вами школу та програму, а також країну, в якій ви навчаєтесь.

Основний варіант кар'єри, доступний для тих, хто закінчив з PhD в операційному менеджменті, є менеджером по роботі з операціями. Людина на цьому положенні обробляє майже всі аспекти діяльності компанії, від продажів до працівників. Також можуть бути доступні інші види управлінських посад, включаючи менеджера з персоналу або менеджера з маркетингу. Нарешті, випускники можуть стати консультантами або плануючи спеціалістів, підприємців, які починають свій власний бізнес або, через деякий час, керівники.

Якщо ви готові почати вивчати операційне управління на рівні кандидата наук, знайдіть програму, яка відповідає вашим потребам. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Дослідження в галузі управління
 • Оперативний менеджмент
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (1)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Супутні галузі навчання