Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Доктор філософії (PhD) Програми в Організаційне лідерство 2024

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Організаційне лідерство 2024

Огляд

Досягнення доктора філософії (PhD) вимагає широкого вивчення конкретного предмету, але дозволяє студенту стати експертом у його або її фокусі вибору. Цей ступінь доступний у різних галузях, відкриває двері в кар'єрі особистості.

Що таке кандидат в організаційний лідерство? Ця ступінь зосереджена на підвищенні вміння студентів консалтингу, навчання, досліджень та лідерства в різних дисциплінах та галузях. Студенти можуть навчитися застосовувати теорії організаційного лідерства в будь-якому секторі або організації та як співпрацювати з лідерами у всьому світі для професійних, інтелектуальних та кар'єрних подій. Протягом цього ступеня студенти можуть досліджувати та представляти свої висновки, посилювати навички спілкування та розвивати організаційні навички, необхідні для лідерства.

Протягом усієї тривалості цього кандидата в програмі організаційного лідерства студенти можуть отримати цінні навички, такі як чітке спілкування та сильні лідерські навички. Обидва ці можуть призвести до особистого та професійного розвитку. Студенти з цим ступенем також можуть бути оснащені, щоб швидко вступити до робочої сили та просувати свою кар'єру.

Доктор філософії з організаційного лідерства є тривалим ступенем, який зазвичай вимагає трьох років роботи. Вартість залежить від вибраної установи. Також важливо вивчити запропоновану програму, щоб забезпечити її правильною програмою для цілей особистості.

Особи, які досягли доктора філософії в організаційному лідерстві, мають, здавалося б, нескінченну пропозицію кар'єрних можливостей. Деякі з них включають викладання на університетському рівні професором, менеджером з людських ресурсів, бізнес-консультантом у різноманітних галузях, аналітиком управління, менеджером по роботі з персоналом, менеджером з питань компенсації, планувальником зустрічі чи конвенції, а також менеджером з розподілу або продажу , серед інших. Багатство життєздатних варіантів кар'єри дозволяє індивідуумам показати бажаність ступеня.

Просування вашої освіти також може просунути вашу кар'єру. Завдяки наявним у всьому світі установам, а також в Інтернеті, ваші можливості для повного або неповного навчання є численними. Щоб знайти потрібний варіант, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Дослідження в галузі управління
  • Лідерство
  • Організаційне лідерство
Сфери навчання
  • Дослідження в галузі управління (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання