Keystone logo

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Педагогіка Instruction Педагогіка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Педагогіка
  • Instruction
  • Педагогіка
Сфери навчання
  • Педагогіка (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Педагогіка Instruction Педагогіка

PhD є терміновим ступенем, що включає навчання для проведення досліджень на професійному рівні та публікації результатів. Студенти стають експертами у своїх галузях навчання, щоб зробити унікальний внесок знань.

Що таке кандидат педагогічних наук? Ця ступінь зосереджена на методах навчання та навчання. Студенти можуть брати курсові роботи з розробки навчальних програм, включаючи підходи до передачі інформації особам з різними здібностями та стилями навчання. Ця орієнтація може відрізнятися залежно від країни, але докторські студенти, як правило, досліджують когнітивні та психологічні основи навчання на додаток до соціологічних або культурних наслідків освітньої політики.

Студенти у програмі педагогіки повинні отримати розуміння процесу навчання та стати краще розуміти власні здібності та допомагати іншим. Випускники можуть підвищувати своє задоволення у своїй роботі та здатності до успіху, вдосконалюючи свої комунікації, переконання та навички навчання.

Перед початком програми важливо оцінити вартість докторантури. Подивіться, чи доступне фінансування у школі, яку ви плануєте відвідувати та шукати стипендії, надані організаціями, які займаються педагогічними дослідженнями.

Навчання фахівців бажано на всіх рівнях системи освіти. Кандидат педагогіки готує випускників до роботи як розробників навчальних програм або навчальних консультантів. Більшість університетів також звертаються до фахівців з педагогіки з метою вичерпання своїх факультетів. У деяких країнах цей ступінь готує випускників до виконання більш широкої соціальної роботи, наприклад, консультанти з питань освіти, що навчають осіб з групи ризику або підтримують сім'ї. Ступінь магістра може знайти роботу в якості фахівців з навчання в установах, таких як дитячі будинки або реабілітаційні заклади для неповнолітніх.

Пам'ятайте, що програми педагогіки варіюються залежно від країни та університету. Шукайте школу, яка відповідає вашим дослідницьким інтересам та цілям кар'єри. Студенти, котрі зацікавлені в підході, доступному в іншому місці, можуть розглянути онлайн курс навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.