Keystone logo
Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Доктор філософії (PhD) Програми в Права людини 2023

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Права людини 2023

overview

Зазвичай найвищий ступінь, який студент може заробити, кандидат може бути наступним ступенем ви працюєте в напрямку після закінчення магістра. Це може тривати близько восьми років, щоб виконати всі вимоги, щоб отримати докторську ступінь, але це може допомогти вам стати експертом у своїй галузі.

Що таке кандидат у права людини? Цей ступінь може включати вивчення уряду та політики. Це, в основному, стосується того, як уряди повинні працювати, щоб забезпечити захист і повагу прав людей. Деякі загальновживані предмети можуть бути соціологією, правом та економікою. Ви можете дізнатись про різні типи уряду, що використовуються в країнах у всьому світі, і про те, як вони можуть мати різні проблеми та переваги.

Знання, які ви отримуєте від уряду, може допомогти вам краще зрозуміти закони та поточні події. Дослідження соціології можуть допомогти вам стати кращими в роботі з іншими людьми і дозволити вам вирішувати проблеми у відносинах. Знаючи, як працює економіка, може стати в нагоді при прийнятті рішень щодо інвестування та витрачання грошей.

Щоб дізнатись, скільки коштує ваш кандидат, він може допомогти спочатку вирішити, які школи ви зацікавлені у відвідуванні. Різні навчальні заклади можуть вимагати різного навчання та отримання різних ступенів.

Хоча кандидат може бути чудовим вибором ступеня для того, хто хоче стати професором, може бути багато спеціальних спеціальностей. Деякі варіанти можуть включати в себе роботу в якості правозахисника або адвоката, щоб допомогти запобігти та вирішувати проблеми, пов'язані з поганим поводженням із громадянами. Ви також можете вивчити можливості для роботи в якості аналітика політики, допомагаючи з'ясувати, чи нова державна політика є справедливою та не порушує права людей.

Там може бути багато різних шкіл, які пропонують ваш ступінь. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

read_more

filters

  • Доктор філософії (PhD)
  • Соціальні науки
  • Політологія
  • Права людини
fields_of_study
  • Соціальні науки (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format