Keystone logo

15 Доктор філософії (PhD) Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Право 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Правознавство
  • Загальні правознавчі студії
  • Право
Сфери навчання
  • Правознавство (15)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Правознавство Загальні правознавчі студії Право

Доктор наук часто найвищий ступінь присуджується навчальними закладами. Це може зайняти від п'яти до восьми років, залежно від теми дисертації.

Що таке кандидат юридичних наук? Докторський ступінь може забезпечити студентів знанням закону, оскільки це стосується державної політики, методів дослідження, статистики та економіки. Індивіди можуть адаптувати свої докторські студії до фокусу в одній з багатьох областей, від державної та соціальної роботи до юридичних та регуляторних питань про міжнародні ринки та управління бізнесом. Індивідуальні кандидатські програми можуть бути розроблені з академічним радником, щоб забезпечити студентам освоєння знань та розуміння, необхідних для досягнення своїх цілей.

Навички, які мають випускники-кандидати із законом, можуть включати розуміння та збереження великої кількості інформації, яка може бути використана для навчання або створення детальних процедур. Міжособистісні та лідерські навички, що розвиваються під час їхньої програми, можуть перейти на свої робочі місця, що сприяє професійному розвитку.

Зарахування та реєстраційні збори часто відрізняються від однієї академічної установи до іншої. Тривалість програми та інтенсивність класів, необхідних для кандидата наук, є одним з факторів, що сприяють ціні. Фізичні особи повинні вивчати майбутні школи та програми, щоб вони могли виконувати необхідні фінансові вимоги.

Доктор юридичних наук може привести до викладання кар'єри в університетах високої якості та в юридичних дослідженнях. Як успішний кандидат до докторантів, нагородження професіями може включати у себе статус юрисконсульту або інтелектуальної власності. Кар'єра сертифікованого патентного агента може бути унікальною ніш із величезним потенціалом. Нетрадиційні робочі місця для юридичного факультету, які стають все більш конкурентоспроможними, включають посередника, політика та підприємця. Радник уряду та військовий дослідник є альтернативними шляхами кар'єри, які також стають все більш поширеними.

Акредитовані навчальні заклади по всьому світу пропонують ступінь докторського права. Інтернет-класи забезпечують гнучкість для працюючих фахівців та студентів, які знаходяться в сільській місцевості. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.