Keystone logo

10 Доктор філософії (PhD) Програми в Загальні дослідження Наукові дослідження Прикладні науки 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Загальні дослідження
  • Наукові дослідження
  • Прикладні науки
Сфери навчання
  • Загальні дослідження (10)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Загальні дослідження Наукові дослідження Прикладні науки

Доктор філософії є ​​вищою вченими ступенями університетів і є кульмінацією років навчання. Студенти, які зараховуються до програми доктора філософії, хочуть інтенсивно зосередитись на предметі для особистої та професійної вигоди.

Що таке кандидат наук прикладних наук? Прикладні науки відносяться до різноманітних областей досліджень, включаючи математику, техніку, інформатики та галузі охорони здоров'я. Вчені зазвичай продовжують навчання в обраній їм галузі після закінчення магістерської програми, а також навчаються з професорами та радниками, які мають досвід та досвід у цій галузі. Для випускників студенти, як правило, повинні виконати ряд основних вимог курсу, остаточний державний іспит та докторську дисертацію.

Студенти, які закінчили аспірантуру прикладних наук, зазвичай демонстрували майстерність певної галузі навчання, наприклад, інженерної та інформатики. Ця експертиза може призвести до кар'єрного росту. Вони також, можливо, вивчили навички критичного мислення та здатність вирішувати складні математичні проблеми.

Витрати на програму прикладних наук варіюються в різних країнах залежно від таких факторів, як витрати на виїзди на місцевість, кімнату та харчування, плани харчування та навчання. Очікувані студенти повинні зв'язатися з конкретними університетами, щоб дізнатись більше про загальні витрати.

Після нагородження кандидатом наук в галузі прикладних наук, випускники можуть шукати роботу в різних областях, залежно від спрямованості їх ступеня. Вони можуть знайти роботу в університетах, інженерних фірмах, великих та малих корпораціях, державних структурах та некомерційних організаціях. Вони, як правило, наймаються як професори математики, IT-аналітики, програмісти програмного забезпечення, інженери, менеджери охорони здоров'я та менеджери проектів.

Програми прикладних наук пропонуються по всій Європі, Австралії та США, з варіантами для тривалості кожної програми, а також для вибору сфер навчання. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.