Keystone logo

8 Доктор філософії (PhD) Програми в Бізнес-дослідження Підприємництво 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Бізнес-дослідження
  • Підприємництво
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (8)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Бізнес-дослідження Підприємництво

Підприємництво хрести дисциплін бізнесу, економіки, соціології та технології і можуть бути вивчені в регіональних, організаційних, секторів або міжнародному контексті, таких як соціальні підприємств, великих організацій, сімейних підприємств і корпорацій. У центрі уваги підприємництва кандидат на багато аспектів запуску та підтримки успішного бізнесу.

Студенти проводять ступінь доктора філософії підприємництва, швидше за все, вивчати такі теми, як маркетинг, венчурний капітал, багатовимірного статистичного аналізу, а також категоричне аналізу даних. Більшість програм може також вимагати бізнесу основи фінансів та економіки. Як і більшість програм PhD, кандидат підприємництва потребують дослідницької роботи, спрямованої дисертації. Випускники проведення ступінь доктора філософії підприємництва часто йдуть на кар'єру в науці, дослідженнях, уряду, приватного консультанта, або почати свій власний бізнес.

Якщо ви ділова кмітливості і зацікавлені в ступені підприємництва доктор філософії, перейдіть варіанти нижче, і знайти програма для вас!