Keystone logo

12 Доктор філософії (PhD) Програми в Технологічні дослідження Автоматизація Робототехніка 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Технологічні дослідження
  • Автоматизація
  • Робототехніка
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Технологічні дослідження Автоматизація Робототехніка

Доктор філософії або доктор філософії - вища освіта, присуджена тим, хто вирішує опанувати свої знання в дуже спеціалізованій сфері навчання. Щоб закінчити таку програму, студенти повинні спочатку виконати дисертацію.

Що таке кандидат у робототехніці? Ця програма, як правило, сильно досліджується та спрямована на забезпечення учасників навичками та знаннями, необхідними для розробки стійких та ефективних інженерних практик. У такій програмі студенти можуть розвивати поглиблене розуміння тем хімічної інженерії, промислових потреб та технологічних систем та процесів. Метою є створення критичних та новаторських мислителів, які можуть вдосконалити існуючі технології, створювати нові, виявляти тенденції та не настільки очевидні проблеми в секторі, стратегічно мислити та розробляти креативні рішення для вирішення зазначених проблем.

Особи, які закінчили цю програму, можуть володіти навичками, які допоможуть їм добре як у професійному, так і в особистому житті. Деякі такі навички включають поглиблене розуміння передового інженерного, інтелектуального цікавості та незалежних і творчих можливостей мислення.

Вартість цієї програми відрізняється в широких межах, і окремі особи можуть очікувати, що такі фактори, як місце розташування та тривалість програми, впливатимуть на остаточні витрати. Студенти, котрі зацікавлені, повинні проводити свої дослідження перед поданням заявки.

Технологія є зростаючою галуззю, і необхідність для людей з розвиненою освітою в цьому районі не збирається піти в найближчим часом. Тим не менш, випускники програми можуть виявити, що у них є багато цікавих та прибуткових кар'єрних можливостей перед ними. Деякі з таких можливостей включають роботу з автоматизацією машин, управління повітряним рухом, кібернетикою, медичною робототехнікою та квантово-механічними системами в таких галузях, як технічні фахівці, інженери, менеджери якості, диспетчери, диспетчери, розробники програмного забезпечення або робототехнічні менеджери. Підприємства, які можуть мати потребу в людині з поглибленим рівнем роботи в робототехніці, можуть спеціалізуватися на автомобільній, сільськогосподарській, електроніці або виробництві.

Там, де студент вирішує продовжувати свою ступінь вищої освіти, залежить від місця розташування, бюджету та графіку. Інтернет-курси зручні для тих, хто працює повний робочий день або мають сім'ї. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.