We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

20 Доктор філософії (PhD) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки 2024

Фільтри

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Професійні дослідження
 • Соціальні науки
Сфери навчання
 • Професійні дослідження (20)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Доктор філософії (PhD) Програми в Професійні дослідження Соціальні науки

  Займаючись поглибленими дослідженнями конкретної галузі і зазвичай вимагаючи створення докторської дисертації як частина необхідної курсової роботи, кандидат є вищим ступенем. Це може бути останній ступінь, до якої ви працюєте, після закінчення ступеня бакалавра та магістра.

  Що таке кандидат соціологічних наук? Сфера соціальних наук зосереджена на розумінні та роботі з людьми. Цей ступінь може зосередитись на кількох концепціях, що збігаються, і, як правило, приймає міждисциплінарний підхід, щоб надати вам широкий спектр навичок. Деякі з курсових робіт, до яких ви берете участь, можуть включати вивчення історії, права, географії та соціології. Ви можете зосередити багато уваги на взаємодії різних типів людей та культур, а також як керувати проблемами можна як для груп, так і для окремих людей.

  Цей ступінь може дати вам соціальні навички, які допоможуть вам бути більш успішними в особистих відносинах. Навички вирішення навичок можуть допомогти вам у подоланні перешкод у вашому житті, а хороші знання закону та влади можуть допомогти вам бути в курсі поточних проблем та подій.

  Вартість може бути важливим фактором, який слід враховувати, коли думають про вступ до дипломної програми. Порівнюючи школи та розглядаючи можливі варіанти проведення онлайн-курсів, ви можете знайти програму, яка відповідає вашому стилю життя та бюджету.

  Серед багатьох кар'єри, які можуть бути доступні для когось із кандидата наук з соціальних наук, можливо, найбільш простою є стати соціальним працівником. Завдяки цьому ступеню високого рівня ви також можете стати професором чи вчителем у школі. Деякі інші можливості для роботи можуть стати істориком, антропологом або політологом. Ви можете працювати як дослідник і робити внесок у багато сфер, пов'язаних із соціальними науками.

  Оскільки існує багато установ, які пропонують кандидатські програми, це може допомогти вам вивчити різні варіанти перед прийняттям рішення. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.