Keystone logo

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Сталий розвиток 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Дослідження сталого розвитку
  • Дослідження сталого економічного розвитку
  • Сталий розвиток
Сфери навчання
  • Дослідження сталого розвитку (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Дослідження сталого розвитку Дослідження сталого економічного розвитку Сталий розвиток

Сталий розвиток відноситься до вивчення економічного розвитку підтримується без використання ресурсів, таких як неприйнятне кількість природних ресурсів, надмірне забруднення, людей і співтовариств. Далі в програмі зі ступенем магістра і, бажано, досвід, пов'язаний, доктор філософії сталого розвитку кандидатів буде працювати на запитання, розробки, аналізу та покращення глобального розуміння сталого розвитку.

Кандидат сталого розвитку кандидати можуть вибрати роботу на науково-дослідні проекти в одній або декількох дисциплін, пов'язаних з економічними, соціологічними або екологічних аспектів сталого розвитку. Кандидати проводить кандидат сталого розвитку мірі повинні бути готові інвестувати не менше трьох років в дослідницькому проекті, спрямовані на остаточне дисертації та публікації.Робота по іншим проектам наукових досліджень, навчання та надання допомоги студентам, або авторинга роботи також можливі відповідальності за кандидата сталого розвитку кандидата.

Щоб дізнатися більше про кандидат програм сталого розвитку, перейдіть нижче варіантів. Ви можете знайти вашу освіту чекає на Вас!