Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 4 Доктор філософії (PhD) Програми в Стратегія 2024

4 Доктор філософії (PhD) Програми в Стратегія 2024

Огляд

Після закінчення BS, BA або MA, студент може вступити до докторської програми. Кандидат наук є одним з найвищих ступенів і вимагає від студента проведення оригінальних досліджень, які сприяють новому знанню в цій галузі. Докторську ступінь може бути завершена всього за три роки, але зазвичай це займає більше часу.

Що таке кандидат у стратегії? Цей вищий ступінь вчить студентів, як розробляти плани, які призводять до досягнення конкретних цілей. Багато стратегічних програм знаходяться в бізнес-школах та зосереджуються на бізнес-стратегії. Наприклад, маркетинг та стратегія орієнтовані на стратегії успішного бізнес-маркетингу. Стратегічна програма може також зосередити увагу на політичній або соціальній арені. Міжнародні справи та стратегічні дослідження розглядають стратегії міжнародної безпеки, політики та регіональних справ. Заняття залежать від спеціалізації.

PhD в стратегії вчить студентів думати про те, як досягти бажаного результату, який застосовний у житті чи будь-якій роботі. Студенти також можуть навчитися керувати командами, корисними у бізнесі. Сильний теоретичний фон стратегії може бути гарним для академічної кар'єри.

Скільки студентів проводять, щоб закінчити докторську ступінь, дуже залежить від того, до якого університету вони їдуть і скільки років це потрібно, щоб закінчити. У деяких школах є способи допомогти школярам у витратах, таких як гранти, стипендії та платні викладацькі посади.

Багато студентів, які отримують докторську ступінь в Стратегії, продовжують стати викладачами бізнес-шкіл. Інша можливість працювати менеджером або адміністратором у компанії. Ступінь з фокусом у міжнародних справах може призвести до кар'єри в уряді або з некомерційними. Альтернативним шляхом є використання знань, отриманих від ступеня, щоб розпочати неприбуткову організацію, орієнтовану на вирішення соціальних проблем. Заробіток на цей ступінь також може бути корисним для тих, хто зацікавлений у тому, щоб стати власниками бізнесу.

Можливо, в місцевому університеті можна буде навчатися на PhD в Стратегії. Іншою альтернативою є онлайн-програми. Щоб розпочати розслідування, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Бізнес-дослідження
  • Стратегія
Сфери навчання
  • Бізнес-дослідження (4)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання