Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 3 Доктор філософії (PhD) Програми в Технологія машинобудування 2024

3 Доктор філософії (PhD) Програми в Технологія машинобудування 2024

Огляд

Вибір доктора філософії (PhD) вимагає завершення дисертації або дисертації. Програми використовують факультети, які є експертами у своїй галузі для кращої освіти.

Що таке кандидат технічних наук? Курси зварювання, обробки та лиття матеріалів є частиною більшості програм. Фізика та прикладна математика є необхідними компонентами навчального плану. Конференції - це щось багато студентів, які спонсоруються взяти участь у програмі. Вчені витрачають більшу частину свого часу на дисертацію та курсові роботи для підтримки їх спеціалізації. Залежно від того, чи студенти переслідують ступінь повний або неповний робочий день, курс навчання може тривати десь від трьох до шести років до закінчення.

Конструктивна критика перетворюється на щось продуктивне - майстерність, яка добре працює у всіх аспектах життя випускника, від роботи до особистості. Самодисципліна та аналітичне мислення є адаптивними навичками поза академічними та освітою.

Вартість відвідування однієї з цих програм залежить від багатьох факторів, від тривалості програми до інституту. Додаткові чинники, такі як гранти та асистентування, також повинні бути включені до фінансових досліджень студента.

Кандидат в галузі машинобудування готує випускників для аспірантських можливостей, що обертаються навколо наукових досліджень та наукових кіл. Випускники пішли почати свої власні компанії, рухатися по сходах в науково-дослідні лабораторії та працювати в охороні здоров'я. Виробничий досвід у процесах та технологіях готує студентів до різних галузей промисловості. Для тих, хто займається технікою, робота включає інженер-завод, провідний інженер-технолог, інженер-технолог, інженер-технолог та менеджер з якості. Деякі з них перейшли до сільськогосподарської галузі, наукових досліджень, виробничих та державних установ.

Докторські програми пропонуються неповний робочий день або на повний робочий день на кампусі або в Інтернеті. Пройдіть наступні кроки з пошуком вашої програми нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Інженерні дослідження
  • Машинобудування
  • Технологія машинобудування
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (3)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання