Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 12 Доктор філософії (PhD) Програми в Туризм і готельний бізнес 2024

12 Доктор філософії (PhD) Програми в Туризм і готельний бізнес 2024

Огляд

Вона є доктором наук або доктора філософії, вважається найвищою академічного ступеня. Ця програма мірою зосереджена на дослідження і навчає вас в створенні нових знань у своїй галузі. Потрібно мати принаймні ступінь бакалавра слід розглядати в докторантурі. У деяких випадках потрібно ступінь магістра.

Що таке доктор філософії в галузі туризму та гостинності? Вона є доктором наук в галузі туризму та готельного бізнесу готує учасників програми до кар'єри в області наукових досліджень і викладання, пов'язаних з управлінням бізнес гостинності і туризму. Курсова може включати в себе науково-дослідний проект, статистики, психології, соціології та маркетингу. Деякі теми, які можуть підпадати включати сучасні проблеми в сфері подорожей і туризму, фінансової економіки, міжнародного управління бізнесом, організаційної теорії, системи управління базами даних, телекомунікації та мережі, системного аналізу і проектування, і поведінка споживачів.Студенти, які надходять в цей тип програми повинні вже мати відмінні комунікативні навички та аналітичні навички.

Випускники з докторського ступеня в галузі туризму та гостинності розвинути навички критичного мислення, інтенсивних досліджень, збору даних і наукової письмовій формі, переслідуючи стипендію і педагогіку. Вони отримують солідний бізнес фону і дослідження факторів, що впливають в сфері туризму і гостинності.

Вартість PhD варіюється, залежить від навчального закладу ви відвідуєте, довжина академічної програми і країни навчання. Програми можуть зайняти від трьох до восьми років, щоб закінчити. Дослідження вашої програми і зв'язатися з відділами по прийому і інформація про оплату.

Перспективи кар'єрного росту з доктором філософії, як правило, орієнтовані на становлення викладачів, які беруть участь в навчанні і дослідженнях в академічній установі.Інші можливості включають посади адміністраторів вищих навчальних закладів або лідерів в управлінні туризму, гостинності та готельного та ресторанного господарства полів. Незалежні можливості дослідження і керівні посади, такі як головний виконавчий директор національних корпорацій гостинності, також доступні.

Програма PhD дає можливість зосередитися на знаннях і дослідженнях в спеціалізованій області. Шукати нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офісу школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Туризм і готельний бізнес
Сфери навчання
  • Туризм і готельний бізнес (12)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання