Keystone logo

7 Доктор філософії (PhD) Програми в Дослідження в галузі управління Наука управління 2024

Фільтри

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Дослідження в галузі управління
 • Наука управління
Сфери навчання
 • Дослідження в галузі управління (7)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання

  Доктор філософії (PhD) Програми в Дослідження в галузі управління Наука управління

  Робота в напрямі до доктора філософії (PhD) займає важку роботу і багато років, принаймні три і як сім, у деяких випадках. Проте, маючи один із засобів, ви можете показати роботодавцям, що ви маєте вищу інформацію про предмет.

  Що таке кандидат наук з менеджменту? У цьому полі розглядається, як керувати людьми, машинами, грошима та матеріалами у найкращому вигляді. Деякі підполя включають зелене виробництво, зелену логістику та постачання, операційні дослідження та соціальні науки. Цей ступінь може тривати більше трьох років, і в основному це дослідження. Предмети, які ви повинні розуміти перед початком, включають в себе економіку, вирішення проблем, статистику, організаторську поведінку та людські ресурси.

  Деякі навички, які ви можете розробити в галузі управління науки включають в себе фінансове управління, управління часом і спілкування. Здатність ефективно управляти своїми фінансами та часом може заощадити зусилля у довгостроковій перспективі, тоді як спілкування сприятиме соціальним налаштуванням і формуванню відносин.

  Більшість докторських програм пропонують стипендії та стипендії для покриття витрат на книги, навчання та збори. Ці витрати залежать від школи, яку ви відвідуєте, і чи можете ви знайти використані та електронні копії книг, які вам потрібні.

  Для будь-якого кандидата наук є можливість вступати в академію як професор або продовжити дослідження. Завдяки управлінській науці у своїй галузі ви також можете шукати високопоставлені посади в бізнесі, які б використовували ваші професійні знання з логістики. Деякі посади, які ви можете шукати, включають міжнародного міського радника, директора програми, спеціаліста з глобального управління силами та директора з управління проектами. PhD також може бути корисним, якщо ви шукаєте просування на своєму робочому місці.

  Як тільки ви знаєте, що наука управління - це галузь, яку ви хочете навчатися, перегляньте школи як поблизу, так і далеко залежно від вашого бажання подорожувати. Інтернет-курси також є варіантом. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.