Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 24 Доктор філософії (PhD) Програми в Хімічна інженерія 2024

24 Доктор філософії (PhD) Програми в Хімічна інженерія 2024

Огляд

«Доктор філософії» це абревіатура повної назви ступеня, що доктор філософії. У багатьох наукових дисциплінах, кандидатські служать більш високою кваліфікацією, які можуть бути додані університетом.

Що таке PhD в області хімічного машинобудування? Хімічна промисловість є науковим напрямом, який може включати в себе все, від фізики і хімії до біології. Це, головним чином, пов'язані з виробництвом, перетворення і транспортування хімічних речовин, хоча вона також може включати в себе належне використання матеріалів і енергії. Хімічні інженери проектують технології, використовувані в майже кожної великої промислової установки на додаток до невеликих пілотним системи рослин.

Як випускники багатьох так звані «жорсткі» наукові областей, доктор філософії в галузі хімічного машинобудування, як правило, знайти кар'єру в своїй дисципліні. Як нові галузі промисловості продовжують розвиватися, хімічне машинобудування має потенціал, щоб стати ще більш затребуваним.

Вартість навчання за програмою PhD буде визначатися установи. Інші фінансові проблеми буде залежати від того, чи повинен кандидат кандидат коммутировать, перейти в іншу область чи займається онлайн-курсів. Інтернет може бути відмінним ресурсом для визначення того, що вибір відповідає даним критеріям.

Випускники PhD в програмі хімічного машинобудування, як правило, знаходять широке розмаїття можливих варіантів кар'єри. Хімічна технологія використовується в багатьох галузях промисловості, в тому числі біохімічної інженерії, створення паливних елементів, металургії, переробки корисних копалин, технології видобутку нафти, полімерів, і процес мініатюризації. Ці галузі, як правило, представляють собою складне технічне завдання, яка може бути досить для виконання інженера. Хімічна промисловість також фігурує в передових наукових областях, таких як біотехнології і нанотехнології. Вона є доктором наук також може вам право на посаду викладача в системі вищої освіти.

Програма PhD зазвичай займає близько чотирьох років занять очного, щоб закінчити. Деякі установи також пропонують неповний робочий день або варіанти дистанційного навчання для студентів, які не можуть здійснювати до повного часу. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Детальніше

Фільтри

 • Доктор філософії (PhD)
 • Інженерні дослідження
 • Хімічна інженерія
Сфери навчання
 • Інженерні дослідження (24)
  • Повернутися до основної категорії
  Локації
  Знайти більше місць
  Тип ступеня
  Тривалість
  Темп навчання
  Мова
  Мова
  Формат навчання