Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Доктор філософії (PhD) Програми в Цифрові гуманітарні науки в Лондон, Великобританія 2023

1 Доктор філософії (PhD) Програми в Цифрові гуманітарні науки в Лондон, Великобританія 2023

Огляд

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

Що таке Digital Humanities?
Цифрові гуманітарні науки – це область дослідження, яка використовує цифрові технології, щоб допомогти нам краще зрозуміти гуманітарні науки. Його можна використовувати для дослідження та аналізу текстів, творів мистецтва та інших культурних артефактів. Крім того, цифрові гуманітарні науки можуть допомогти нам зберегти гуманітарні ресурси та поділитися ними з ширшою аудиторією.

Що я можу зробити зі ступенем цифрових гуманітарних наук?
Ступінь у галузі цифрових гуманітарних наук може привести до кар’єри в академічній сфері, працюючи дослідником або професором у коледжі чи університеті. Ви також можете працювати адміністратором бази даних, інформаційним архітектором або веб-розробником для музею, бібліотеки чи іншого культурного закладу. Крім того, ви можете використати свої навички для розробки нових способів викладання та вивчення гуманітарних наук або для створення цифрових гуманітарних ресурсів, таких як бази даних, словники та енциклопедії.

Чому важливо вивчати цифрові гуманітарні науки?
Є багато причин, чому вивчення цифрових гуманітарних наук є важливим. По-перше, це може допомогти нам краще зрозуміти гуманітарні науки за допомогою цифрових технологій для дослідження та аналізу ресурсів у різних галузях гуманітарних наук. Ті, хто має ступінь у галузі цифрових гуманітарних наук, можуть використовувати свої навички для розробки нових способів викладання та вивчення гуманітарних наук або для створення нових ресурсів. Вивчення цифрових гуманітарних наук є важливим, оскільки це може допомогти нам краще зрозуміти й оцінити гуманітарні науки, а також тому, що це може допомогти нам ділитися гуманітарними ресурсами з ширшою аудиторією.

Які ступені та програми доступні в галузі цифрових гуманітарних наук?
Цифрові гуманітарні науки – це нова сфера навчання, і існують різні ступені та програми. Деякі коледжі та університети пропонують ступінь бакалавра та магістра з цифрових гуманітарних наук, тоді як інші пропонують сертифікати або курси з цього предмета для професіоналів, які мають більш традиційні ступені в галузі гуманітарних наук. Програми відрізняються за своєю спрямованістю та підходом, але всі надають студентам можливість дізнатися про використання цифрових технологій для дослідження та аналізу текстів, творів мистецтва та інших культурних артефактів. Крім того, студенти цих програм вчаться зберігати та ділитися гуманітарними ресурсами. Деякі цифрові гуманітарні програми також зосереджуються на нових технологіях або техніках, які можна використовувати під час вивчення гуманітарнихнаук.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Великобританія
  • Гуманітарні науки
  • Гуманітарні науки
  • Цифрові гуманітарні науки
  • Лондон
Сфери навчання
  • Гуманітарні науки (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання