Keystone logo

7 Доктор філософії (PhD) Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Цифрові медіа 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Журналістика та засоби масової інформації
  • Медіа
  • Цифрові медіа
Сфери навчання
  • Журналістика та засоби масової інформації (7)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Доктор філософії (PhD) Програми в Журналістика та засоби масової інформації Медіа Цифрові медіа

Доктор філософії (PhD) представляє передові навчальні та дослідницькі досягнення. Основоположний ступінь в галузі інтересів є обов'язковою умовою будь-якої програми.

Що таке кандидат в цифрових носіях? Фундаментальні курсові роботи в області медіа-досліджень та теорії приймаються більшістю аспірантів. Вчені працюють з різними аспектами дизайну, технологій та культури. Деякі програми також вимагають історії засобів масової інформації або технології як частину завантаження курсу. З обговоренням керівника, студенти адаптують свої факультативи відповідно до їхніх інтересів і дисертацію або дисертацію. Крім того, деякі студенти повинні мати неповнолітнього та / або портфоліо на додаток до дисертації або дисертації. Як правило, програми виконуються через три-чотири роки, як вдома, так і за кордоном, і більшість з них потребують певного часу на кампусі.

З сучасною залежністю від технологій навички цифрових медіа охоплюють багато галузей та шляхи життя від соціальних мереж до дизайну веб-сайтів. Критично і творчо мислити навички, які переходять поза роботою, дослідженнями та освітою, а також в особисте життя та спільноти випускників.

Через різноманітні витрати, пов'язані із заробленням кандидатських та різних програм, дослідження необхідно проводити до прийняття остаточного рішення. Також добре попросити приймальних комісій про фінансову допомогу.

Пост-докторські кар'єрні можливості часто зустрічаються в післядипломній освіті. Тим не менш, багато студентів також працевлаштовуються поза академічним середовищем у відділах масової інформації. Назва роботи включає творця мультимедійного вмісту, цифрового фахівця, нового розповідача про засоби масової інформації, мобільних журналістів, менеджер соціальних мереж та спеціаліста з трансмедіа. Працевлаштування можна знайти в різних галузях, включаючи телекомунікації, послуги радіо та телебачення, рекламу, зв'язки з громадськістю, графічний дизайн, настільне видання, місцеве самоврядування, фотографії, вищу освіту тощо.

Докторські програми пропонуються як на міжнародному, так і на місцевому рівні, в онлайн-кампусі. Щоб продовжити, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймаючою канцелярією обраної Вами школи, заповнивши бланк заявки.