Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 Доктор філософії (PhD) Програми в Консультування в навчальних закладах 2024

2 Доктор філософії (PhD) Програми в Консультування в навчальних закладах 2024

Огляд

Хоча ступінь магістра багато в чому поширюється на певний предмет, програма доктора філософії дає можливість студенту проводити оригінальні дослідження. У кінцевому підсумку кожен студент, як правило, обирає дисертацію і пише за сумісництвом дисертацію на цю тему.

Що таке кандидат у школі? Професіонали можуть вибрати перехід на докторський ступінь, щоб поглибити свої знання про те, як краще допомогти учням на всіх рівнях навчання. Студенти у цій галузі можуть проходити курси в спеціалізованих сферах консультування, таких як госпітарна терапія або коучинг навчальних програм. Також може бути акцент на управлінні, і ці студенти вивчають навчання та різні аспекти управління консультантом під час їхньої програми.

Під час підготовки до кандидата наук, учасники отримують навички дослідження та письма, які сприяють створенню вдумливої ​​наукової роботи в майбутньому. Можливо, найважливіше, випускники цих програм навчаються під керівництвом студентів-консультантів, що застосовуються у різних управлінських ролях.

Освітні витрати можуть бути важливим чинником вибору коледжу чи університету. Студенти завжди повинні витрачати час на вивчення вимог будь-якої програми, щоб забезпечити його відповідність їх графіку та економічним засобам.

Після закінчення навчання великий відсоток людей починає виконувати роль у викладанні або керуванні студентськими радниками. Професори є прекрасною можливістю передавати навички та допомагати вихованню наступного покоління консультантів. Деякі випускники вирішили стати дослідниками, зосередивши увагу на встановленні найкращих практик та нових теорій у галузі консультування. Деякі з них можуть залишатися шкільними консультантами під час розробки своїх досліджень, а інші можуть працювати як аналітики чи розробники в аналітичних центрах або в університетських навчальних програмах.

Студенти, які мріють про продовження своєї кар'єри в шкільному консультуванні, можуть виявити, що кандидат є натуральним наступним кроком. Місцеві та онлайнові інститути можуть дозволити практично будь-кому досягти ступеня. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Педагогіка
  • Освітня психологія
  • Консультування в навчальних закладах
Сфери навчання
  • Педагогіка (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання