Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 2 Доктор філософії (PhD) Програми в Дослідження Європи 2023/2024

2 Доктор філософії (PhD) Програми в Дослідження Європи 2023/2024

Огляд

Поза одержання ступеня бакалавра або магістра, доктор філософії (доктор філософії) є найвищим досягненням у науковій галузі. Як правило, отримання такого ступеня доктора наук включає дослідження та подання дисертації в конкретній галузі.

Що є доктором європейських студій? Європейські студії охоплюють великий асортимент академічних областей, що стосуються минулих, поточних та майбутніх європейських подій. Зазвичай розглядається як підрозділ гуманітарних та суспільних наук, курсові курси "Європейські студії" включають в себе аспекти політології, економіки, соціології, права та географії. Зони зосередження включають аналітичне розуміння Європейського Союзу та, порівняно, його країн-членів.

Поглиблене вивчення Європи розвиває багато навичок. Поглиблене знання європейської історії, властива геополітика регіону та розуміння економічних принципів у грі є всі необхідними для отримання доктора філософії. Ці навички дають змогу розвивати політичні дискусії та діяти як у академічній, так і в політичній сферах.

Важко оцінити вартість докторської програми з європейських студій без знання закладу. Вартість відвідування також відрізнятиметься від країни до країни. Типовий доктор наук у цій галузі займе від трьох до чотирьох років, щоб заробити.

Кандидат європейських студій надає широкий спектр можливостей для кар'єри. Завдяки своєму міждисциплінарному характеру кар'єра як економіста або планувальник політики чи аналітика та продовження академічних досліджень - це всі можливості. Оскільки розуміння цієї галузі призведе до знань експертів щодо сучасного стану Європейського Союзу, недержавними організаціями є імовірним місцем призначення, з можливістю займати позицію дослідника або консультанта. Позиції уряду, від дипломатів до агентів розвідки, також можуть бути варіантами.

Хоча може здатися очевидним, що школи та університети Європи пропонують цю програму, кандидати зможуть знайти цей ступінь в глобальному масштабі, як на місцевому рівні, так і в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Соціальні науки
  • Країнознавство
  • Дослідження Європи
Сфери навчання
  • Соціальні науки (2)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання