Keystone logo

0 Доктор філософії (PhD) Програми в Інженерні дослідження Інженерія Інженерні дослідження в Мехіко для 2024

Фільтри

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Мехіко
  • Інженерні дослідження
  • Інженерія
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (0)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Жодна програма не відповідає вашим критеріям пошуку. Уточніть ваші фільтри.

Clear filters

Доктор філософії (PhD) Програми в Інженерні дослідження Інженерія Інженерні дослідження

Ви захоплені дослідженнями, відкриттям і розробкою нових технологій? Ви хочете зробити значний вплив на світ? Якщо так, ступінь інженерного дослідження може вам ідеально підійти.

Ступені інженерних досліджень відповідають широкому колу інтересів. Від досліджень інженерної освіти та автономних інтелектуальних машин до енергетичних систем, машинного навчання та будівельної інженерії – кожен знайде щось для себе. Завдяки таким різноманітним навчальним програмам ви можете адаптувати свою освіту відповідно до своїх унікальних кар’єрних цілей.

Випускники з інженерними науковими ступенями користуються великим попитом у кількох галузях, включаючи автомобільну, аерокосмічну, енергетику, електроніку та фармацевтику. Ви можете працювати вченим-дослідником, інженером або навіть менеджером, розробляючи передові продукти та процеси, які змінюють світ навколо нас.

Але не лише галузі промисловості прагнуть найняти випускників інженерних досліджень. Державні установи та некомерційні організації також цінують їхній досвід у формуванні державної політики, нагляді за дотриманням нормативних вимог і проведенні досліджень для підтримки соціальних та екологічних ініціатив.

Якщо у вас є гаряче бажання інновацій і бажання змінити ситуацію, ступінь інженерного дослідження може стати вашим квитком до захоплюючої та повноцінної кар’єри.

Мексика є одним з найпопулярніших туристичних країн на планеті. У країні тропічних і помірних зон дає студентам найкращий час тут. Якщо ви хочете вчитися на Ваш курс в Національному автономному університеті Мексики, це буде блискуче життя з набагато розваг в країні.

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.