Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте багаторазовий Доктор філософії (PhD) Програми в Інженерні дослідження в США 2024

1 Доктор філософії (PhD) Програми в Інженерні дослідження в США 2024

Огляд

Ви захоплені дослідженнями, відкриттям і розробкою нових технологій? Ви хочете зробити значний вплив на світ? Якщо так, ступінь інженерного дослідження може вам ідеально підійти.

Ступені інженерних досліджень відповідають широкому колу інтересів. Від досліджень інженерної освіти та автономних інтелектуальних машин до енергетичних систем, машинного навчання та будівельної інженерії – кожен знайде щось для себе. Завдяки таким різноманітним навчальним програмам ви можете адаптувати свою освіту відповідно до своїх унікальних кар’єрних цілей.

Випускники з інженерними науковими ступенями користуються великим попитом у кількох галузях, включаючи автомобільну, аерокосмічну, енергетику, електроніку та фармацевтику. Ви можете працювати вченим-дослідником, інженером або навіть менеджером, розробляючи передові продукти та процеси, які змінюють світ навколо нас.

Але не лише галузі промисловості прагнуть найняти випускників інженерних досліджень. Державні установи та некомерційні організації також цінують їхній досвід у формуванні державної політики, нагляді за дотриманням нормативних вимог і проведенні досліджень для підтримки соціальних та екологічних ініціатив.

Якщо у вас є гаряче бажання інновацій і бажання змінити ситуацію, ступінь інженерного дослідження може стати вашим квитком до захоплюючої та повноцінної кар’єри.

США залишаються найпопулярнішим місцем у світі для іноземних студентів. Університети США домінують у світових рейтингах, і країна також пропонує широкий вибір цікавих місць для навчання. Системи державних університетів частково субсидуються урядами штатів і можуть мати багато кампусів, розкиданих по всьому штату, з сотнями тисяч студентів.

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • США
  • Інженерні дослідження
  • Інженерія
  • Інженерні дослідження
Сфери навчання
  • Інженерні дослідження (1)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання

Супутні галузі навчання