Зв’яжіться зі школами напряму – порівняйте 30 Доктор філософії (PhD) Програми в Інформаційні технології 2024

30 Доктор філософії (PhD) Програми в Інформаційні технології 2024

Огляд

Доктор філософських наук є докторська або академічного ступеня нагороджений докторську університетами. Це кваліфікується тримач ступеня, щоб викладати в університетському рівні в галузі ступеня і часто вважається в максимально можливій мірі.

Що кандидат у ІТ? Вона є доктором наук в області ІТ охоплює дослідження на бізнес, економічні та організаційні наслідки цифрових та інформаційних технологій. Студенти набувають розуміння лежать в основі технологій і принципів теорії інформації, на додаток до їх економічних та організаційних наслідків. Дослідження в цій області зосереджена на розвиваються цифрової економіки, як були перетворені організації та ринки, і нові бізнес-моделі. ІТ міждисциплінарний і охоплює економіку, науку управління, інформатика, психологія, організаційна поведінка та.Деякі концентрації в цій області включають в себе інформаційні системи, інформаційна безпека, розробка програмного забезпечення, цифрової криміналістики та інформатики і технології.

Випускники з Кандидат в області ІТ отримати досвід роботи з факультету наставника, виконуючи оригінальні дослідження, і працює на невирішених і складних проблем. Студенти отримують навички слідчих і розвивати кількісні навички. Крім того, їх навички критичного мислення зміцнюються, і вони можуть створювати нові програми та теорії форми, які сприяють подальшому полі.

Вартість кандидат змінюється, залежить від університету, довжина програми й країни навчання. Щоб дізнатися більш детальну інформацію, звертайтеся в офіс приймальні комісії інституту, щоб дізнатися про вартість програми.

Перспективи кар'єрного росту в області інформаційних технологій спрямовані на підготовку випускників для навчання та наукової кар'єрі в сфері вищої освіти.Крім академічному середовищі, випускники стали старші консультанти, системні адміністратори, провідні системні аналітики, ІТ-директори, віце-президенти ІТ-підрозділів, і керівники ІТ-служб. На додаток до коледжів і університетів, позиції можуть бути знайдені в корпораціях, технологічних фірм, організацій охорони здоров'я, IT-консалтингових фірм і державних установ.

Онлайн дослідження пропонують відмінні можливості для отримання освіти і доступні для вас, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше

Фільтри

  • Доктор філософії (PhD)
  • Технологічні дослідження
  • Інформаційні технології
Сфери навчання
  • Технологічні дослідження (30)
  • Повернутися до основної категорії
Локації
Знайти більше місць
Тип ступеня
Тривалість
Темп навчання
Мова
Мова
Формат навчання