The University of Iowa

Введення

Фармацевтичний коледж The University of Iowa університету визнає силу синергії у підвищенні рівня охорони здоров'я в Айові та за її межами. Ми прагнемо до міждисциплінарної та міжпрофесійної співпраці, сприяючи середовищу колективної роботи та проривного мислення.

Нашим студентам, викладачам та друзям пропонується дослідити та виявити, ким вони хочуть бути у світі фармації, та розвинути знання, навички та цінності, необхідні для реалізації їхніх мрій. Ми віримо, що кожен із нас має потенціал зробити справжню і тривалу зміну, і ми прагнемо допомогти кожному члену нашої спільноти розкрити свій потенціал - відкрити власну досконалість.

Що стосується інновацій, то коледж має чітку, відмітну філософію. Завдяки освіті, дослідженням та догляду за пацієнтами ми неухильно шукаємо шляхи вирішення нагальних викликів, які важливі для людей, яким ми служимо. Починаючи з відкриття нових лікарських засобів і закінчуючи новаторськими моделями надання медичної допомоги пацієнтам, ми просуваємось у світ фармації.

Розташування

  • 2242, Iowa City

Запитання