Universidade Federal De Minas Gerais

Введення

Розташований на південному сході Бразилії, найбільш індустріально розвиненому регіоні країни, Universidade Federal De Minas Gerais, безкоштовний державний навчальний заклад, є найстарішим університетом штату Мінас-Жерайс. Він був заснований 7 вересня 1927 року під назвою Університет Мінас-Жерайс (UMG). Приблизно через сто років цей заклад є національним лідером у галузі освіти, розширення університетів, культури, наукових досліджень та генерації патентів у кількох галузях знань.

Його громада збирає близько сімдесяти двох тисяч людей у містах Белу-Орізонті, Монтес-Кларос, Діамантіна та Тірадентес, розподілених у сімдесяти семи курсах бакалаврату, 80 програмах післядипломної освіти та понад 900 наукових центрах. У 2016 році Федеральний університет Де Мінас-Жерайс досягнув 1056 реєстрацій патентів, що надало йому провідне місце серед вищих навчальних закладів країни.

Університет також пропонує дистанційну освіту, структуровану на рівні випускників, спеціалізації, вдосконалення та оновлення. Ці курси є у двадцяти чотирьох містах по всій штаті.

Розташування

  • Av. Pres. Antônio Carlos, 6627 - Pampulha, Belo Horizonte - MG, 31270-901, Brazil, , Belo Horizonte

Запитання