University of California Davis (UC Davis)

Введення

UC Davis - це будинок Аггій - готувальників, виробників змін та вирішення проблем, які відзначають один з провідних державних університетів у Сполучених Штатах.

З того часу, як ми вперше відкрилися в 1908 році, ми були відомими видатними науковцями, стійкістю та гордістю Аггі, а також оцінкою способу життя Північної Каліфорнії. Ці теми вплітаються в нашу історію понад 100 років та нашу репутацію для вирішення проблем, пов’язаних з продуктами харчування, здоров'ям, довкіллям та суспільством.

Наш кампус розміром 5300 акрів межує з містом Девісом, яскравим коледжним містечком, яке нараховує близько 68 000 людей, що живуть в окрузі Йоло. Столиця штату знаходиться в 20 хвилинах їзди, а місцевості світового класу, такі як зона затоки Сан-Франциско, озеро Тахо та долина Напа, знаходяться за дві години їзди.

Визнання визнання Землі у Девізі

UC Davis віддає шану корінним людям та землі, на якій розташований кампус Дейвіса. Після консультацій з членами місцевої громади Патвіна, кампус із задоволенням надає таку заяву про визнання землі:

Ми повинні взяти мить, щоб визнати землю, на якій ми зібралися. Тисячі років ця земля була домом людей Патвіна. Сьогодні існує три федерально визнаних племена Патвіна: група Качіл ДеХе з індіанців Вінтуна з індійської громади Колуза, Клетцель Дехе Вінтун Нація та Йоча Дехе Вінтун Нація.

Люди Патвіна протягом багатьох століть залишаються відданими управлінню цією землею. Це було заповітним та захищеним, як старші навчали молодих поколінь. Ми маємо честь і вдячність сьогодні бути тут на своїх традиційних землях.

Розташування

  • Shields Avenue,1, 95616, Davis

Запитання