University of Illinois at Urbana-Champaign

Введення


Чому саме Іллінойс?

Новини США та World Report University of Illinois at Urbana-Champaign як шосту найкращу програму аспірантури, а Коледж бізнесу - тринадцяту найкращу програму бакалаврату у США.

Університет штату Іллінойс щойно зайняв 1 місце серед державних університетів Середнього Заходу за найкращу рентабельність інвестицій

За ці роки тринадцять викладачів та одинадцять випускників University of Illinois at Urbana-Champaign отримали Нобелівську премію в галузі наук та економіки. Десять лауреатів Пулітцерівської премії - з факультету та випускників цього університету. Понад вісімдесят співробітників нинішнього факультету працюють у Національній академії наук, а близько півсотні співробітників Національної інженерної академії - у факультеті University of Illinois at Urbana-Champaign .

Університетська бібліотека є однією з найбільших державних університетських колекцій у світі, що містить понад 10 500 000 томів, понад 6 000 000 рукописів, періодичних видань та інших недрукованих матеріалів, а також понад 65 000 журналів. Окрім основної бібліотеки, у університетському містечку є понад 37 відомчих бібліотек та відділів, у тому числі найбільша інженерна бібліотека США, найсучасніша сільськогосподарська бібліотека та всесвітньо відома бібліотека рідкісних книг та рукописів.

Центр виконавських мистецтв Краннерта, спроектований архітектором Нью -Йоркського центру Лінкольна, випускником Максом Абрамовицем, щороку проводить понад 350 вистав. Університет також підтримує два великі музеї: Художній музей Краннерта та Павільйон Кінкед, що поступаються лише Художньому інституту Чикаго серед публічних музеїв мистецтва Іллінойсу, що містять у своїй постійній колекції понад 9000 творів мистецтва; та Музей Сперлока, музей всесвітньої історії та культури, який містить у своїх колекціях приблизно 46 000 артефактів з різних культур та різних історичних періодів.

Від директора, магістр фінансової інженерії [MSFE]

Привіт,

Програма MSFE в Іллінойсі є однією з найкращих програм іноземного навчання в країні. За версією журналу TFE Times, він займає 5 місце.

Відрізняє його те, що він розроблений для виробництва “Фінансових інженерів для реального світу”. Це важке завдання, тому що реальний світ фінансового інжинірингу поєднаний з найбільш динамічними ринками світу - фінансовими ринками.

Звичайно, учням потрібно знати основи, але вони також повинні застосовувати ті основи в контекстах, з якими вони, можливо, раніше не стикалися. З одного боку, аналітика даних та машинне навчання революціонізують наш погляд на фінансові ринки та фінансові продукти чи послуги. На іншому кінці спектру блокчейн може докорінно змінити спосіб обробки, запису та аналізу транзакцій.

MSFE в Іллінойсі розроблений для того, щоб прищепити основи та прийняти зміни.

Студенти повинні брати участь у принаймні одному корпоративному «Практикумі», який триватиме один семестр - відточувати свої навички аналізу - але також відточувати навички спілкування та презентації.

Водночас вони можуть самостійно обрати набір курсів за вибором, щоб безпосередньо відстоювати власні інтереси. Вони можуть отримати MSFE з транскрипційною концентрацією в Data Analytics або вони можуть вибрати набір факультативів, які зосереджені на виконанні з низькою затримкою.

Сподіваюся, ви подумаєте про серйозне приєднання до MSFE в Іллінойсі.

Я впевнений, що вам це буде цікаво і корисно.

Мортон Н. Лейн, доктор філософії
MS Financial Engineering, директор
The University of Illinois at Urbana-Champaign

Розташування

  • University of Illinois, , Champaign

Запитання